Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu

OCENY
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w ToruniuWojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu Wojewódzki Szpital Dziecięcy w ToruniuWojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu Wojewódzki Szpital Dziecięcy w ToruniuWojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu Wojewódzki Szpital Dziecięcy w ToruniuWojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu Wojewódzki Szpital Dziecięcy w ToruniuWojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
MIASTO
Toruń
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
KOD POCZTOWY
87-100
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
ULICA
Konstytucji 3 Maja 42
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
WOJEWÓDZTWO
kujawsko-pomorskie
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
TELEFON
(56) 610-05-00
KRÓTKI OPIS
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu z Zespołem Poradni Specjalistycznych jest placówką specjalizującą się w leczeniu większości chorób dziecięcych. Z tego względu zatrudniamy wysokowykwalifikowaną kadrę lekarzy i pielęgniarek. Szpital mieści się w nowoczesnym, wciąż rozbudowywanym obiekcie zlokalizowanym przy ul. Konstytucji 3 Maja 42 w Toruniu. Szpital posiada akredytację ISO-9001.

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.