AGklinik

OCENY
AGklinikAGklinik AGklinikAGklinik AGklinikAGklinik AGklinikAGklinik AGklinikAGklinik
AGklinik
MIASTO
Warszawa
AGklinik
KOD POCZTOWY
02-572
AGklinik
ULICA
Kazimierzowska 43 (róg ul. Różanej)
AGklinik
WOJEWÓDZTWO
mazowieckie
AGklinik
TELEFON
(022) 844 82 36
KRÓTKI OPIS

Nasza klinika to nowoczesna, w pełni profesjonalna i komfortowa placówka mieszcząca się w samym sercu Warszawy, w jednym z najpiękniejszych zakątków Mokotowa. Ale klinika to oczywiście nie adres i mur- to profesjonalny i bardzo ceniony na rynku zespół specjalistów. Udało nam się stworzyć zespół znających się zawodowo, pracujących z pasją i oddaniem dla pacjenta. Dzięki rozwojowi chirurgii estetycznej- już teraz często nieinwazyjnej - jesteśmy w stanie pomóc pacjentowi wyglądać piękniej, ale co najważniejsze czuć się zdecydowanie lepiej. Bardzo często poprawa wyglądu twarzy, czy ciała to również poprawa samopoczucia pacjenta i jego samooceny. Pamiętajmy, że klientami klinik chirurgii estetycznej nie są tylko ofiary mody, trendów panujących na rynku- to najczęściej osoby, które od długiego czasu walczą ze swoimi kompleksami i słabościami.Słowa kluczowe:
Klinka Medycyny Estetycznej dr Adama Gumkowskiego
Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.